Basit Akıllı
Temeller

Uzatılabilir temel vidaları

no concrete . stable . quick

BAYO.S Profesyonel Sistemi

BAYO.S zemin vidaları her tip yapıya evrensel bir bağlantı elemanı olarak etkili bir şekilde sabitlenir, bu modüler sistem  tüm arazi kurulumları, toprakaltı uygulamaları ve diğer ihtiyaçların hepsi için oldukça esnek bir uyuma sahiptir.

BAYO.S ekibi olarak, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilen, yüksek teknolojik norm ve standartlarda ürünler üretmekteyiz.

Süngü kilit bağlantısı, zemin vidaları için büyük bir yeniliktir. Süngü bağlantısı sayesinde zemin vidalarının boyu uzatılabilir ve taşıma kapasiteleri arttırılabilir. Ayrıca hali hazırda monte edilmiş bir vidanın yanal taşıma kuvveti de arttırılabilir. Bu sistem sayesinde belirli ara birimler kullanılarak farklı PV montaj sistemleri için bu sistemi uygun hale getirmek mümkündür. 

Özelleştirilmiş Çözümler

Standartların dışında ihtiyaçlara sahip olan müşterilerimiz için, talebe özel ürünler sunuyoruz. Mühendislerimiz her bir müşterimizin ihtiyacına yönelik benzersiz ürünler yaratabilmektedirler. Üstelik özelleştirilmiş çözümler farklı tipteki eklentiler ya da maksatlar olmak zorunda değil, ayrıca komplike yüzey tipleri de olabilmektedir. Uzmanlarımız potansiyel kritik noktaları proje başlamadan analiz edip önlemektedir. 
BAYO.S’un odak noktası verimi maksimize etmek ve derhal sahada olmaktır. Bekleme yok, gecikme yok, zarar yok.

Proje galerisi / Referanslar

BAYO.S foundations